Prací gel color 1.5l

116
Neohodnoceno

Ekologický koncentrovaný tekutý prostředek k praní barevného a tmavého prádla při nízkých teplotách 15,30,40,60 a 90°C.


  • Skladem
179 Kč
Kategorie: Ekodrogerie
 

Feel eco prací gel Color na barevné a tmavé prádlo je účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Současně obsahuje složky, které chrání a oživují barvu praných textílií.

Je dermatologicky testován u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH).

Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

Aktivní látky obsažené v pracím prostředku jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné.

Pro odstranění silných nečistot lze Feel eco prací gel Color aplikovat přímo na skvrnu. Nechte působit cca 5 minut, poté můžete oblečení vložit do pračky a prát.

25 pracích dávek.

Obal je z HDPE (recyklovatelný a netoxický).

Složení: 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontově povrchové aktivní látky, <5% enzymy, parfémy, methylchloroizothoazalinone, methylisothiazolinone.

Objem: 1.5l

 

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí je filozofií Feel Eco. Společnost Feel Eco je českou firmou, která vyrábí ekologické prací a čistící prostředky pro vaši domácnost. Výrobky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Feel Eco získala certifikát Ecolabel, což je ochranná známka, který musí splňovat náročné kritéria od předvýroby až po jeho likvidaci vůči životnímu prostředí. Výrobky jsou vysoce koncentrované a jsou efektivní při nízkých dávkách a teplotách, jsou tudíž šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence. Receptury jsou z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.