Univerzální čistící prostředek 1l

138
Neohodnoceno

Ekologický a vysoce účinný univerzální čistící prostředek vhodný na všechny typy povrchů s jemnou vůní citrónu.


  • Skladem
86 Kč
Kategorie: Ekodrogerie
 

Velmi dobře odstraňuje špínu a mastnotu z podlah, obkladů, dlaždic, různých povrchů z umělých hmot a to díky obsahu aktivních látek.

Je vhodný ke každodennímu úklidu a odstraňování usazených mastnot.

Prostředek můžete také použít neředěný nanesením na houbičku a poté přiložit k zašpiněnému povrchu.

Pro mytí větších ploch použijte doporučené dávkování a to 40ml obsahu tj. vršek od prostředku a zřeďte jej v 5l vody. 

Díky obsahu použitých surovin je velmi efektivní v odstranění nečistot, které jsou snadno v přírodě odbouratelné, netoxické a je maximálně šetrný k životnímu prostředí a pokožce vašich rukou.

Můžete ho také použít na odstranění nečistot z koberce a čalouněného nábytku, čištění plastového zahradního nábytku a dětských bazénů.

Obal je z HDPE (recyklovatelný, netoxický).

Složení: 5%-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% mýdlo, parfémy, konzervační činidla.

Objem: 1l

 

 

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí je filozofií Feel Eco. Společnost Feel Eco je českou firmou, která vyrábí ekologické prací a čistící prostředky pro vaši domácnost. Výrobky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Feel Eco získala certifikát Ecolabel, což je ochranná známka, který musí splňovat náročné kritéria od předvýroby až po jeho likvidaci vůči životnímu prostředí. Výrobky jsou vysoce koncentrované a jsou efektivní při nízkých dávkách a teplotách, jsou tudíž šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence. Receptury jsou z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.