Tip

Kapsa na rohlík jablka

69
Neohodnoceno

Látková kapsa na rohlík s jablky. Nahrazuje igelitové sáčky, fólie a objemné boxy. Je ekologická a tudíž šetrná k přírodě. Skvěle se hodí na svačiny do školy, do práce, na výlety. Je velmi dobře skladná, když z ní svačinu sníte, tak vám kapsa nezabere žádné místo.

23.5x9.5cm


  • Skladem
159 Kč
Kategorie: Sáčky a boxy na potraviny
 

Kapsa na rohlík je přesně šitá na jeden rohlík, takže se nemusíte bát, že vám obloha z něj vypadne.

Vnitřní látka je nylonová s PU zátěrem, atestovaná na styk s potravinami v TZÚ Zlín.

Díky vnitřní straně s PU zátěrem se kapsa dobře čistí vlhkým hadříkem. Svačina v ní nevysychá a vydrží déle čerstvá.

Skvěle se hodí na svačiny do školy, do práce, na výlety. Je velmi dobře skladná, když z ní svačinu sníte, tak vám kapsa nezabere žádné místo.

Navíc kapsu můžete používat pořád a už nemusíte plýtvat igelitovými sáčky a různými fóliemi.

Kapsu dále můžete použít na příbory, když jedete kempovat nebo děti, když jedou na tábor, tam budou mít pořád u sebe svůj oblíbený příbor. Dále ji můžete použít i jako penál na pera a pastelky nebo jako pouzdro na brýle.

Rozměry: 23.5x9.5cm

Lze prát v pračce.

MagsBags je česká firma, která šije krásné a stylové ekologické svačinové sáčky a ubrousky. Díky používání svačinových látkových sáčků od firmy MagsBags už nemusíte sobě ani vašim dětem balit svačinu do jednorázových igelitových sáčků. Navíc jsou daleko lépe skladnější na rozdíl od různých plastových krabiček. Vnitřní látka je s PU zátěrem, takže se dají velice jednoduše vytřít vlhkým hadříkem nebo je můžete i vyprát. Potraviny v nich nevlhnou, ale ani neosychají a vydrží déle čerstvé. Firma používá látky od českých výrobců nebo dodavatelů a tím podporují náš ekonomický trh.