Malá svačinová kapsa ptáčci

72
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Látková kapsa na svačiny malá s ptáčky. Nahrazuje igelitové sáčky, fólie a objemné boxy. Je ekologická a tudíž šetrná k přírodě. Skvěle se hodí na svačiny do školy, do práce, na výlety. Je velmi dobře skladná, když z ní svačinu sníte, tak vám kapsa nezabere žádné místo.

16x12cm

 

 


  • Skladem
169 Kč
Kategorie: Sáčky a boxy na potraviny
 

Kapsa na svačiny je z dvouvrstvé látky, vnější látka je 100% bavlna, vnitřní je nylon s PU zátěrem s příměsí stříbra (antibakteriální), bez olova a ftalátů. Materiál je atestován na styk s potravinami v TZÚ Zlín.

Díky vnitřní straně s PU zátěrem se kapsa dobře čistí vlhkým hadříkem. Svačina v ní nevysychá a vydrží déle čerstvá.

Skvěle se hodí na svačiny do školy, do práce, na výlety. Je velmi dobře skladná, když z ní svačinu sníte, tak vám kapsa nezabere žádné místo.

Navíc kapsu můžete používat pořád a už nemusíte plýtvat igelitovými sáčky a různými fóliemi.

Můžete ji použít i na doklady nebo kosmetické drobnosti.

Uzavírá se na suchý zip.

Rozměry: 16x12cm

Lze prát v pračce.

 

 

MagsBags je česká firma, která šije krásné a stylové ekologické svačinové sáčky a ubrousky. Díky používání svačinových látkových sáčků od firmy MagsBags už nemusíte sobě ani vašim dětem balit svačinu do jednorázových igelitových sáčků. Navíc jsou daleko lépe skladnější na rozdíl od různých plastových krabiček. Vnitřní látka je s PU zátěrem, takže se dají velice jednoduše vytřít vlhkým hadříkem nebo je můžete i vyprát. Potraviny v nich nevlhnou, ale ani neosychají a vydrží déle čerstvé. Firma používá látky od českých výrobců nebo dodavatelů a tím podporují náš ekonomický trh.