Novinka

ekologická nákupní taška ECOZZ Bosch Lark

183
Neohodnoceno
  • 1 z 4

Ekologická taška se zipem inspirovaná holandským malířem Jneronimusem Boschem.

46x41cm

 


  • Skladem
269 Kč
Kategorie: Nákupní tašky
 

Tato taška je inspirovaná holandským malířem Jneronimusem Boschem z 15. a 16. století. jeho díla se vyznačují vysokou mírou fantazie a hluboce promyšlenou symbolikou postav.

Nákupní taška je oboustranně potisknutá.

Ekologická taška nezatěžuje životní prostředí, jako igelitové tašky, protože ji můžete používat opakovaně. Vyznačuje se dlouhou životností.

Taška je vyrobena z recyklovaných PET lahví, což snižuje množství odpadu a šetří i vaši peněženku.

Tašku můžete prát v pračce, díky vyvinuté technologii vám nevybledne.

Unese až 20kg nákupu, díky zesíleným švům se nemusíte bát, že se vám roztrhne.

Dá se uzavřít zipem, takže vám do ní nikdo nevidí.

Je velmi pohodlná, pokud ji zrovna nepoužíváte, dá se lehce složit do malé ruličky, takže ji máte pořád u sebe.

Rozměry: 46x41cm

ECOZZ je česká firma, která nabízí ekologické tašky a zdravé lahve.

Ekologické tašky nezatěžují životní prostředí, tak jako igelitové tašky a navíc unesou nákup až do 20 kg. Jsou provedeny v krásných designech, takže se dají nosit i jako větší kabelky, můžete si vybrat ze široké škály designů, které jsou navrhovány českými designéry. Navíc jsou velmi praktické, pokud je zrovna nepoužíváte, dají se lehce složit do malé ruličky, takže je máte pořád u sebe. Tašky jsou vyrobeny z unikátních materiálů z recyklovaných PET lahví, což snižuje množství odpadu a šetří i vaši peněženku. Už nemusíte zbytečně utrácet za igelitové tašky.

Plastová lahev SlimBottle se vám vejde díky sploštěnému tvaru dokonale do vaší kabelky, tašky či batohu. Díky tomu ji můžete nosit všude s sebou a můžete tak dodržovat svůj pitný režim. Používáním zdravé lahve se velmi snižuje zbytečný nákup nápojů v PET lahvích, navíc kohoutková voda je až o 99% levnější.