Tip

BIO balíček kosmetiky APOTEKA - péče o tělo a vlasy

Tento balíček obsahuje

BIO Havlíkův šampon 200ml

Vlasové mycí tonikum NO POO! 200ml

BIO Elixír na intimní partie 200ml

BIO Arganový olej 30ml

Koupí tohoto balíčku ušetříte na produktech 121 Kč.

 


  • Skladem
1 210 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

V tomto balíčku najdete základní produkty v péči o tělo a vlasy od Havlíkovi přírodní Apoteky.

Obsahuje BIO Havlíkův šampon, který obsahuje 13 nejúčinnějších rostlin, které jsou vybrané pro silnou regeneraci, jejich posílení a podporu růstu vlasů. BIO šampony neobalují vlas a jeho okolí, takže vaše pokožka může dýchat. Vlasy jsou dostatečně vyživované, zbavují se chemikálií a získávají zdravý vzhled.

Vlasové mycí vlasové tonikum NO POO! je inovativní metoda mytí vlasů bez šamponu podle nejnovějších technologií. Můžete ho použít jako výživné a ozdravné vlasové tonikum nebo ho můžete kombinovat s BIO Havlíkův šampon 13 rostlin.

BIO Elixír na intimní partie je vhodné používat na každodenní hygienu. Působí pozitivně na mikroflóru intimních partií, šetrně a jemně je čistí, chrání a regeneruje. Je možné ho použít na pokožku celého těla.

BIO Arganový olej je nejvzácnějším přírodním olejem, 100% přírodní organickou látkou bez obsahu konzervantů a cholesterolu. Má mimořádné regenerační, léčebné, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Pozitivně působí na aknózní, problematickou a ekzematickou pokožku.

Balíček obsahuje: BIO Havlíkův šampon 200ml, Vlasové mycí tonikum NO POO! 200ml, BIO Elixír na intimní partie 200ml, BIO Arganový olej 30ml. 

 

 

Havlíkova přírodní Apoteka je česká firma, ktará vyrábí přírodní kosmetiku. Receptury některých produktů sahají až do 17. století. Jsou moderně zpracovány podle tradiční receptury z přírodních surovin a většina z nich je v BIO kvalitě s označením CPK BIO. všechny rostliny jsou pěstovány v ekozahradách, takže nejsou nijak chemicky ošetřovány a není zatěžována ani půda. Pan PhMr. Karel Havlík zakladatel Havlíkovi přírodní Apoteky dobře věděl, že síla je v přírodě, která nás obklopuje a proto vyráběl produkty z čistě přírodních bylin.