Tip

BIO Ranní čistící maska 30ml

BIO Ranní 3-minutová čistící maska pro všechny typy pleti.


  • Skladem
208 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

BIO Ranní 3-minutová maska je novým krokem každodenní péče o vaši pleť, díky kterému se budete citit vy i vaše pleť hned po ránu svěží.

Každodenním používáním se zbaví vaše pleť všech nečistot, které přes noc Vaše pokožka vyloučila.

Použití: maska se nanese hned po probuzení na nevyčištěnou a neumytou pleť. Nechte působit 3 minuty (mezi tím si můžete třeba vyčistit zuby nebo nachystat snídani :) a poté opláchněte vodou. Po vysušení pleti naneste Vámi zvolený krém na pleť např. Krásná paní s klinickou studií ELIX-IR nebo krém Krásná slečna s klinickou studií Cytobiol Iris A2.

Konopný olej pomáhá hojit akné, drobné popáleniny, oděrky a drobná povrchová poranění. Působí protizánětlivě a antibakteriálně. Zjemňuje hrubou kůži na těle, je velmi účinný v péči o ekzematickou pokožku. Velmi příznivé působí na vlasy a nehty.

Olivový olej působí jako antioxidant. Udržuje pleť hebkou a pružnou. Velmi příjemné působí na suchou, zánětlivou, alergickou a podrážděnou pokožku. Je velmi vhodný i pro péči o pokozku dětí.

Rozmarýnový olej chrání před UV, čistí od toxických zplodin, pomáhá při péči o akné a dalších kožních problémech.

Levandulový olej má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Pomáhá při péči o opary a drobná poranění.

Účinné složky: Konopný olej, olivový olej, rozmarýnový olej a levandulový olej.

Obsah: 30ml

Havlíkova přírodní Apoteka je česká firma, ktará vyrábí přírodní kosmetiku. Receptury některých produktů sahají až do 17. století. Jsou moderně zpracovány podle tradiční receptury z přírodních surovin a většina z nich je v BIO kvalitě s označením CPK BIO. všechny rostliny jsou pěstovány v ekozahradách, takže nejsou nijak chemicky ošetřovány a není zatěžována ani půda. Pan PhMr. Karel Havlík zakladatel Havlíkovi přírodní Apoteky dobře věděl, že síla je v přírodě, která nás obklopuje a proto vyráběl produkty z čistě přírodních bylin.