Novinka Tip

Krásná slečna s klinickou studií cytobiol iris a2 30ml

BIO krém na problematickou a akneózní pokožku. Krém s velmi lehkou konzistencí. Obsahuje směs extraktu kosatce florentského, vitamín A a zinečnatou sůl, která působí na pleť protizánětlivě a pomáha regulovat tvorbu nadměrného mazu. Krém je také vhodný pro muže, kteří mají problémy s akné. Může se také použít lokálně na postižené místo.

30ml


  • Skladem
279 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

BIO krém s lehkou konzistencí vhodný na akneózní a ekzematickou pleť.

Díky složkám oddenku kosatce florentského, zinečnaté soli a vitamínu A působí na pleť protizánětlivě.

Krém je určen na každodenní péči. Používá se ráno a večer, nanáší se v tenké vrstvě na vyčištěný obliček a krk.

Účinné složky: Kosatec florentský extrakt, rakytník extrakt, lopuch extrakt, propolis extrakt, hroznový olej, síran zinečnatý, glycerin, makadamiový olej.

Obsah: 30ml

Havlíkova přírodní Apoteka je česká firma, ktará vyrábí přírodní kosmetiku. Receptury některých produktů sahají až do 17. století. Jsou moderně zpracovány podle tradiční receptury z přírodních surovin a většina z nich je v BIO kvalitě s označením CPK BIO. všechny rostliny jsou pěstovány v ekozahradách, takže nejsou nijak chemicky ošetřovány a není zatěžována ani půda. Pan PhMr. Karel Havlík zakladatel Havlíkovi přírodní Apoteky dobře věděl, že síla je v přírodě, která nás obklopuje a proto vyráběl produkty z čistě přírodních bylin.