Tip

Zubní pasta bez fluoru pro děti ovocná 75ml

139
Neohodnoceno

Dětská zubní pasta BIO bez fluoru s ovocnou příchutí. Pasta obsahuje mořskou křídu, která se získává ze dna moře. Obsahuje aloe vera a heřmánek, který působí protizánětlivě a zamezuje vzniku zánětu. Spojením heřmánku a esenciálního eleje z myrhy, která tato pasta obsahuje působí proti vzniku zubního kazu a regeneruje drobná poranění jako jsou afty a po lékařském zákroku. Příjemnou ovocnou chuť tutti frutti si vaše děti zamilují.

75ml


  • Skladem
109 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
 

Čištění s bio dětskou zubní pastou s ovocnou příchutí bude pro vaše děti opravdu hračkou. Nejenže příjemně voní, ale pomáhá čistit dětské zoubky nebo kvalitní hygiena dětského chrupu se vám projeví v dospělosti.

Tato pasta obsahuje rozemletou mořskou křídu, která se nachází na dně moře, proto je i důvod, že má tato pasta našedlou barvu. Navíc obsahuje vysoký podíl aloe vera, která chrání dásně a poskytuje jim péči.

Obsahuje myrhu, která je známá pro své dezinfekční účinky.

Zubní pasta není testovaná na zvířatech.

Je vhodná pro vegany.

Složení: Přírodní křída, voda, glycerin, aloe vera, polysachyridy, myrha, výtažek z heřmánku, extrakt z kůry magnólie, uhličitan vápenatý, xanthanová guma, foeniculum vulgare olej, limonen.

Objem: 75ml

veganbez názvu_1